BZG03B43-M3-08
MFR.Part #
BZG03B43-M3-08
JLCPCB Part #
C5565746
Description
1 Independent 1.25W 1uA@33V 42.14V~43.86V 43V 45Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS