RNC50H6041BRB14
MFR.Part #
RNC50H6041BRB14
JLCPCB Part #
C3419323
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors