RNC50H1041BRB14
MFR.Part #
RNC50H1041BRB14
JLCPCB Part #
C3558773
Description
-65℃~+175℃ 1.04kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors