RNC50H4120FRBSL
MFR.Part #
RNC50H4120FRBSL
JLCPCB Part #
C1459154
Description
-65℃~+175℃ 100mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors