RNC50H49R9FRR36
MFR.Part #
RNC50H49R9FRR36
JLCPCB Part #
C3380559
Description
-65℃~+175℃ 100mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors