Y1189100K000VR13L
MFR.Part #
Y1189100K000VR13L
JLCPCB Part #
C1495459
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS