RNC50J1781BSRE531
MFR.Part #
RNC50J1781BSRE531
JLCPCB Part #
C3404348
Description
-65℃~+175℃ 1.78kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors