RNC50H42R2BSBSL
MFR.Part #
RNC50H42R2BSBSL
JLCPCB Part #
C1477726
Description
-65℃~+175℃ 100mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors