RNC50H1101BRB14
MFR.Part #
RNC50H1101BRB14
JLCPCB Part #
C3415975
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors