CRCW0603187KFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603187KFKEAHP
JLCPCB Part #
C3934011
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS