RNC50H3651DSRE6
MFR.Part #
RNC50H3651DSRE6
JLCPCB Part #
C1816749
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors