RLR05C5603GRR36
MFR.Part #
RLR05C5603GRR36
JLCPCB Part #
C3534017
Description
-65℃~+150℃ 125mW 560kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors