Y007527R0000B9L
MFR.Part #
Y007527R0000B9L
JLCPCB Part #
C1473607
Description
-55℃~+125℃ 27Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS