RNR50H1302BSRSL
MFR.Part #
RNR50H1302BSRSL
JLCPCB Part #
C1828815
Description
-65℃~+175℃ 100mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors