RNC50H2493BRR36
MFR.Part #
RNC50H2493BRR36
JLCPCB Part #
C1820640
Description
-65℃~+175℃ 100mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors