RNC50J3483BSR36
MFR.Part #
RNC50J3483BSR36
JLCPCB Part #
C3510584
Description
-65℃~+175℃ 100mW 348kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors