RNC50H2372FRB14
MFR.Part #
RNC50H2372FRB14
JLCPCB Part #
C1445499
Description
-65℃~+175℃ 100mW 23.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors