RNC50H2981DSB14
MFR.Part #
RNC50H2981DSB14
JLCPCB Part #
C1455378
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors