TNPW080530K9BYEA
MFR.Part #
TNPW080530K9BYEA
JLCPCB Part #
C1720313
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS