RNC50H2322FRRE7
MFR.Part #
RNC50H2322FRRE7
JLCPCB Part #
C3415206
Description
-65℃~+175℃ 100mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors