ERC506K6500BEEK500
MFR.Part #
ERC506K6500BEEK500
JLCPCB Part #
C3444337
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS