RNC55H2322FRRE7
MFR.Part #
RNC55H2322FRRE7
JLCPCB Part #
C3489296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors