RNC50H2213FRRSL
MFR.Part #
RNC50H2213FRRSL
JLCPCB Part #
C1812776
Description
-65℃~+175℃ 100mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors