RNC50H1213FRRSL
MFR.Part #
RNC50H1213FRRSL
JLCPCB Part #
C1813094
Description
-65℃~+175℃ 100mW 121kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors