TNPU120678K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU120678K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4098949
Description
-55℃~+125℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS