RNC50H1982BSRE7
MFR.Part #
RNC50H1982BSRE7
JLCPCB Part #
C3366748
Description
-65℃~+175℃ 100mW 19.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors