RNC50H17R8FRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H17R8FRRE8
JLCPCB Part #
C3410709
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors