RNC50H17R8FRRE6
MFR.Part #
RNC50H17R8FRRE6
JLCPCB Part #
C1822965
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors