TNPW0603180KBYCN
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW0603180KBYCN
JLCPCB Part #
C4095700
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 180kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount