RNC50H17R8FRRE7
MFR.Part #
RNC50H17R8FRRE7
JLCPCB Part #
C3392640
Description
-65℃~+175℃ 100mW 17.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors