RNC50H1600DSRE7
MFR.Part #
RNC50H1600DSRE7
JLCPCB Part #
C3479636
Description
-65℃~+175℃ 100mW 160Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors