Y60718K66000A9L
MFR.Part #
Y60718K66000A9L
JLCPCB Part #
C1489425
Description
-55℃~+125℃ 300mW 8.66kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS