BFC238026273
MFR.Part #
BFC238026273
JLCPCB Part #
C5558186
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 27nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS