MCT0603MD7689BPW00
MFR.Part #
MCT0603MD7689BPW00
JLCPCB Part #
C1702599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75V 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS