RNC50H1422BMRE5
MFR.Part #
RNC50H1422BMRE5
JLCPCB Part #
C3576939
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors