RNC50H1422BMRE6
MFR.Part #
RNC50H1422BMRE6
JLCPCB Part #
C1822066
Description
-65℃~+175℃ 100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors