RN70E84R5BBSL
MFR.Part #
RN70E84R5BBSL
JLCPCB Part #
C1439364
Description
-65℃~+175℃ 750mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors