RN70E84R5BRSL
MFR.Part #
RN70E84R5BRSL
JLCPCB Part #
C1819028
Description
-65℃~+175℃ 750mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors