BFC238300124
MFR.Part #
BFC238300124
JLCPCB Part #
C3800941
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 125V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS