RN70C73R2BBSL
MFR.Part #
RN70C73R2BBSL
JLCPCB Part #
C1433737
Description
-65℃~+175℃ 73.2Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors