RN70E6800FB14
MFR.Part #
RN70E6800FB14
JLCPCB Part #
C3409329
Description
-65℃~+175℃ 680Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors