RN70D6802FB14
MFR.Part #
RN70D6802FB14
JLCPCB Part #
C1405891
Description
-65℃~+175℃ 68kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors