Y16255K49000A24R
MFR.Part #
Y16255K49000A24R
JLCPCB Part #
C4213303
Description
-55℃~+150℃ 300mW 5.49kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS