RN70E5362FBSL
MFR.Part #
RN70E5362FBSL
JLCPCB Part #
C1435967
Description
-65℃~+175℃ 53.6kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors