BFC238311274
MFR.Part #
BFC238311274
JLCPCB Part #
C3790277
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 270nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS