RN60E5362FBSL
MFR.Part #
RN60E5362FBSL
JLCPCB Part #
C1429885
Description
-65℃~+175℃ 250mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors