RN70E5001BB14
MFR.Part #
RN70E5001BB14
JLCPCB Part #
C1409844
Description
-65℃~+175℃ 5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors