RNC70J1001FRRE6
MFR.Part #
RNC70J1001FRRE6
JLCPCB Part #
C3392686
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors