RN70C5001BB14
MFR.Part #
RN70C5001BB14
JLCPCB Part #
C1409143
Description
-65℃~+175℃ 5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors