RN70E4961BRE6
MFR.Part #
RN70E4961BRE6
JLCPCB Part #
C1809421
Description
-65℃~+175℃ 4.96kΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors